Svi zlatni globus 2018 pobednici i nominovani | BA.rickylefilm.com
Događaj

Svi zlatni globus 2018 pobednici i nominovani

Svi zlatni globus 2018 pobednici i nominovani

Zlatni globus 2018: Cijeli pobjednici lista

I Zlatni globus ide.

To je bio veliki noć za glumce i kreatori Big Little Lies, ručne bajka i sazrijevanja film Lady Bird koji je dobio veliku na 75. Godišnjem Zlatni globus domaćin Seth Meyers. Nicole Kidman, Saoirse Ronan i Elizabeth Moss je kući svoje gongovi za njihov ugledan kategorije, dok Sterling K Brown je postao prvi crni glumac koji je osvojio najbolji glumac u TV seriji, nagradu Drama.

Pogledajte kompletan popis dobitnika ispod:

Najbolji film (drama)

Call Me strane Vaše ime
Dunkirk
Post
The Shape vode
Tri Bilbordi Izvan Ebbing, Missouri - WINNER

Najbolji film (Musical / komedija)

Katastrofa Artist
Get Out
The Greatest Showman
sam Tonya
Lady Bird - WINNER

Najbolji film (animirani)

The Boss Baby
hranilac
Ferdinand
Coco - WINNER
Loving Vincent [/ i]

Najbolji glumac u Motion Picture (Drama)

Timothée Chalamet, Call Me Vaše ime
Daniel Day-Lewis, Phantom Tema
Tom Hanks, post
Gary Oldman, Darkest Hour - WINNER
Denzel Washington, Roman J. Izrael, Esq.

Najbolju glumicu u Motion Picture (Drama)

Jessica Chastain, Molly Igra
Sally Hawkins, oblik vode
Frances McDormand, Tri plakati Izvan Ebbing, Missouri - WINNER
Meryl Streep, post
Michelle Williams, sav novac u svijetu

Najbolji glumac u Motion Picture (Musical / komedija)

Steve Carell, Bitka spolova
Ansel Elgort, Baby vozača
James Franco, katastrofa Artist - WINNER
Hugh Jackman, The Greatest Showman
Daniel Kaluuya, Get Out

Najbolju glumicu u Motion Picture (Musical / komedija)

Judi Dench, Victoria & Abdul
Margot Robbie, ja, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird - WINNER
Emma Stone, Bitka spolova
Helen Mirren, The Leisure Seeker

Najbolji sporedni glumac u Motion Picture

Willem Dafoe, Florida projekta
Armie Hammer, Call Me Vaše ime
Richard Jenkins, oblik vode
Christopher Plummer, sav novac u svijetu
Sam Rockwell, Tri plakati Izvan Ebbing, Missouri - WINNER

Najbolju sporednu glumicu u Motion Picture

Mary J. Blige, Mudbound
Hong Chau, Smanjenje
Allison Janney, ja, Tonya - WINNER
Laurie Metcalf, Lady Bird
Octavia Spencer, oblik vode

Najbolju režiju (Motion Picture)

Guillermo del Toro, oblik vode - WINNER
Martin McDonagh, Tri plakati Izvan Ebbing, Missouri
Christopher Nolan, Dunkirk
Ridley Scott, sav novac u svijetu
Steven Spielberg, post

Nagrada za najbolji scenario (Motion Picture)

Oblik vode
Lady Bird
Post
Tri plakati Izvan Ebbing, Missouri - WINNER
Molly je igra

Najbolju originalnu muziku (Motion Picture)

Tri Bilbordi Izvan Ebbing, Missouri
The Shape vode - WINNER
Phantom Tema
Post
Dunkirk

Najbolji strani film

A Fantastic Woman
Prvo su ubili oca
U Fade - WINNER
Loveless
The Square

Najbolje Original Song (Motion Picture)

'Home', Ferdinand
'Mighty River', Mudbound
'Remember Me', Coco
'The Star', The Star
'This Is Me', The Greatest Showman
- WINNER

Najbolja televizijska serija (Drama)

Kruna
Game of Thrones
u Handmaid bajka - WINNER
čudnije stvari
Ovo je nama

Najbolja televizijska serija (Komedija)

Crno-ish
The Marvelous gospođa Maisel - dobitnik
Master None
SMILF
Will & Grace

Najbolja televizijska glumca (Musical / komedija)

Anthony Anderson, Crno-ish
Aziz Ansari, Master None - WINNER
Kevin Bacon, I Love Dick
William H. Macy, Shameless
Eric McCormack, Will & Grace

Najbolja televizijska glumica (Musical / komedija)

Pamela Adlon, Better Things
Alison Brie, Glow
Issa Rae, Nesigurno
Rachel Brosnahan, The Marvelous gospođa Maisel - WINNER
Frankie Shaw, SMILF

Najbolja televizijska glumca (Drama)

Sterling K. Brown, ovo smo mi - WINNER
Freddie Highmore, dobri doktor
Bob Odenkirk, Better Call Saul
Liev Schreiber, Ray Donovan
Jason Bateman, Ozark

Najbolja televizijska glumica (Drama)

Caitriona Balfe, Outlander
Claire Foy, The Crown
Maggie Gyllenhaal, đus
Katherine Langford, 13 razloga zašto
Elisabeth Moss, sluškinje je Tale - WINNER

Najbolja televizijska glumca (Limited Series)

Robert De Niro, The Wizard of Lies
Jude Law, mladi papa
Kyle MacLachlan, Twin Peaks
Ewan McGregor, Fargo - WINNER
Geoffrey Rush, Genius

Najbolja televizijska glumica (Limited Series)

Jessica Biel, The Sinner
Nicole Kidman, Big Little Lies - WINNER
Jessica Lange, Feud: Bette i Joan
Susan Sarandon, Feud: Bette i Joan
Reese Witherspoon, Big Little Lies

Najbolji sporedni glumac (televizija)

Alfred Molina, Feud: Bette i Joan
Alexander Skarsgard, Big Little Lies - WINNER
David Thewlis, Fargo
David Harbour, čudnije stvari
Christian Slater, gospodin Robot

Najbolju sporednu glumicu (televizija)

Laura Dern, Big Little Lies

- WINNER
Ann Dowd, sluškinje je Tale
Chrissy Metz, ovo smo mi
Michelle Pfeiffer, The Wizard of Lies
Shailene Woodley, Big Little Lies

Najbolja televizijska ograničenoj seriji ili Motion Picture Made za televiziju

Big Little Lies - WINNER
Fargo
Feud: Bette i Joan
: The Sinner
Top of the Lake: China Girl

Zlatni globus 2018: Svaki frizuru i šminku izgledaju trebate vidjeti