Nacionalna TV lista dobitnika liste - Downton Abbey, Strictly - celeb news | BA.rickylefilm.com
Ljepota

Nacionalna TV lista dobitnika liste - Downton Abbey, Strictly - celeb news

Nacionalna TV lista dobitnika liste - Downton Abbey, Strictly - celeb news

Nacionalna TV nagrade pobjednicima otkrio

Je Downton Abbey među velikim dobitnicima jučer Nacionalni TV nagrada u.

Period drama je kući nagradu u kategoriji najbolje Drama, tuku rivala Sherlock, Merlin i Doctor Who.

Strogo Come Dancing takođe trijumfovao, osvojivši Talent Show nagradu za najbolji nad rivalima The X Factor, Dancing On Ice and The Voice UK.

Miranda Hart pokupio je nagradu za najbolju glumicu za ulogu u Call babica, dok je najveći navijaju večeri otišao Merlin zvijezda Colin Morgan, koji je dobio nagradu za najbolji glumac.

U međuvremenu, Coronation Street osvojio je prestižnu bitku sapuna, pobijedivši Eastenders u najbolji serijski kategoriji Drama.

Večeri domaćin Dermot O'Leary u O2 Areni u Londonu

Pogledajte kompletan popis dobitnika ispod:

Činjenične Zabava Paul O'Grady: For The Love Of Dogs - WINNER The Apprentice The Great British Bake Off Top Gear Komedija Panel Pokaži ja imam novosti za tebe Ismevan The Week QI - WINNER bih lagao To You

Drama Doctor Who Downton Abbey - WINNER Merlin Sherlock dramska predstava: Male Benedict Cumberbatch (Sherlock) Daniel Mays (MRS Biggs) Colin Morgan (Merlin) - WINNER Matt Smith (Doctor Who)

Talent Show britanskog Got Talent Dancing on Ice Strictly Come Dancing - WINNER The Voice UK The X Factor dramska predstava: Žensko Karen Gillan (Doctor Who) Miranda Hart (Call babica) - WINNER Suranne Jones (Scott & Bailey) Sheridan Smith (Mrs Biggs )

Situacija Komedija Absolutely Fabulous Benidorm Mrs Brown Boys - WINNER The Big Bang Theory Dokumentarni Big Fat Gypsy Weddings Frozen Planet - WINNER One Born Every Minute Planet Earth Live Serijski Coronation Street - WINNER EastEnders Emmerdale Hollyoaks

Serijski dramska predstava Alan Halsall (Coronation Street) - WINNER Michelle Keegan (Coronation Street) Emmett J. Scanlan (Hollyoaks) Adam Woodyatt (EastEnders) Dnevna Come Dine sa mnom Chase Jeremy Kyle Show This Morning - WINNER Newcomer Liam Fox (Emmerdale) Natalie Gumede (Coronation Street) Joseph Thompson (Hollyoaks) David Witts (EastEnders) - WINNER

Zabavni program Alan Carr je Chatty Man Ja sam osoba - dobitnik Jedini način je Essex The Graham Norton Show Zabava Prezenter Alan Carr Ant & decembar - WINNER Keith Lemon Dermot O'Leary Landmark nagrada u Londonu 2012 - WINNER Posebno priznanje nagrada Joanna Lumley - WINNER

Želim GLAMOUR vijest osoba čim se to dogodi na telefonu? Preuzmite naš besplatni app

Zlatni globus 2013 - SVE crveni tepih SLIKE

Kerry Washington naslućuje DJANGO UNCHAINED 2

Oscars 2013 - SEE WHAT ZERO Dark Thirty JE SE ZA

Zlatni globus 2013