Poznati šminkeri za praćenje na Instagramu | BA.rickylefilm.com
Šminka

Poznati šminkeri za praćenje na Instagramu

Poznati šminkeri za praćenje na Instagramu

Poznata šminkera treba pratiti na Instagram ove sezone nagrada

Nagrade sezona je u punom zamahu i, s više pažnje na ceremonijama nego ikada ranije, mi smo odlično.

Ko osvajanja velike nagrade?
Ko pravi je badass govore da će čeljusti i pesnicama pumpe?
Koji nosi dizajner haljinu od dvije sezone u budućnosti (ne, ne razumijem kako se to radi ili)?

I, još važnije (za nas barem!), Koji je uzdrmao najviše lustworthy šminke izgleda?

Da bude prvi u know, slijedite ove šminkere da celebs zadržati na brzo biranje za Zlatni globus, Oscara, SAG nagrade, ili, znaš, samo iskakanje za pola litre mlijeka (jer nikad se ne zna gdje te podli paps može se pojaviti).

Šminkera: Emily Cheng @emilychengmakeup
osoba klijenata: Yara Shahidi, Ashley Graham
Zaštitni znak izgled: Bold ženstvenost

Šminkera: Daniel Martin @danielmartin
osoba klijenata: Elisabeth Moss, Gerwig
Zaštitni znak izgled: A 10/10 besprijekoran bazu

Šminkera: Pati Dubroff @patidubroff
osoba klijenata: Margot Robbie, Natalie Portman
Zaštitni znak izgled: Prilično sa rubom

Šminkera: Kara Yoshimoto Bua @karayoshimotobua
osoba klijenata: Saoirse Ronan, Jessica Biel
Zaštitni znak izgled: Popis old school Glamour

Šminkera: Quinn Murphy @quinnmurphy
osoba klijenata: Alison Brie, Dakota Fanning
Zaštitni znak izgled: Stand out, sa akcentom karakteristike

Šminkera: Tyron Machhausen @tyronmachhausen
osoba klijenata: Jessica Chastain, Naomi Watts
Zaštitni znak izgled: Classic i čista

Šminkera: Mary Phillips @maryphillips
osoba klijenata: Olivia Munn, Hailee Steinfeld
Zaštitni znak izgled: Glowing kože, njegovan obrva

Šminkera: Hung Vanngo @hungvanngo
osoba klijenata: Emily Ratajkowski, Kate Bosworth
Zaštitni znak izgled: Smokin 'hot

Šminkera: Patrick Ta @patrickta
osoba klijenata: Chrissy Teigen, Gigi Hadid
Zaštitni znak izgled: Killer konture

Šminkera: Georgie Eisdell @georgieeisdell
osoba klijenata: Claire Foy, Sophie Turner
Zaštitni znak izgled: Bright i Bold usne

Šminkera: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
osoba klijenata: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
Zaštitni znak izgled: Classic twist

Šminkera: Kira Nasrat @kiranasrat
osoba klijenata: Natalia Dyer, Jessica Alba
Zaštitni znak izgled: Svježe kože, babydoll oči

Šminkera: Molly Stern @mollyrstern
osoba klijenata: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
Zaštitni znak izgled: Manje je više